Rekomendacje


 Bolesław Radomski

 Mistrz Świata w Lataniu Precyzyjnym

Bolesław Radomski

 

„Jesteś pilotem i chciałbyś zacząć przygodę z lataniem precyzyjnym? A może potrzebujesz indywidualnego treningu przed zawodami?

Jakub Drzewiński przygotuje trasę nawigacyjną w każdym zakątku Polski. Możliwość przesłania zadania pocztą i odpowiednich plików na mail’a, pozwoli każdemu wybrać odpowiedni czas i miejsce na wykonanie treningu.

Profesjonalne i rzetelne podejście Jakuba do wykonywanej pracy, pozwala tworzyć trasy o najwyższym standardzie.

Trenując na jednej z takich tras, śmiało mogę stwierdzić, ze trasy nawigacyjne dostosowane do poziomu zawodnika, są godne polecenia.”

Bolesław Radomski

 

 

 Dariusz Lechowski

 Rajdowy Wicemistrz Świata

Lechowski Dariusz

 

„Miałem możliwość współpracy z Jakubem w ramach treningu przed Mistrzostwami Polski w Lataniu Precyzyjnym w Jeleniej Górze. Na trzy tygodnie przed wyjazdem otrzymałem kurierem tubę ze specjalnie przez niego przygotowanymi mapami. Tak perfekcyjnych pod względem dokładności skali i czytelności grafiki jeszcze nie widziałem.

Jelenia Góra. Trzy dni treningu – trzy trasy. Podaję zaplanowaną przez mnie godzinę startu. Rano mail z zadaniem. Drugi z poprawnymi danymi do przygotowania trasy, tak zwaną wzorcówką. Wszystko jak w zegarku, o czasie. Dwukrotnie w ciągu przedpołudnia zmienił się wiatr. Telefon – podaję aktualne dane – 5 minut – nowa wzorcówka na mailu. No comment.

Po lotach przesyłam pliki zapisane na logerze. Po kolejnych kilkunastu minutach przychodzą wyniki. I mogę analizować wszystko na bieżąco, mając w pamięci każdy odcinek trasy.

Z czystym sumieniem polecam kontakt z Jakubem w zakresie treningów indywidualnych. Trasy przygotowuje w pełni profesjonalnie. Ich usytuowanie i trudność jest w pełni świadoma i doskonale przemyślana. Początkującym pozwoli na bezstresowe zapoznanie się z tym sportem, a już latającym daje  sposobność szlifowania formy. Osobiście będę korzystał z pomocy Jakuba w 2014 roku.”

Dariusz Lechowski