Trening indywidualny


Czy nie chciałbyś efektywnie wykorzystać dłużącej się w nieskończoność sporej przerwy pomiędzy zawodami? Owa przerwa to naprawdę dobry czas by skupić się i popracować indywidualnie nad swoimi błędami oraz przygotować się do kolejnych zawodów.

To właśnie dzięki tej ofercie masz możliwość utrzymania formy, podniesienia swoich umiejętności i w efekcie zwiększenie szansy na podskoczenie w rankingu. Możesz trenować na swoim przysłowiowym podwórku, na lotnisku, na którym będą rozgrywane kolejne zawody lub też tam, gdzie teren  jest podobny do zbliżających się np. mistrzostw świata. W ten sposób wznowisz odpowiednią do jego charakterystyki nawigację.

Moje podejście cechuje fakt, że z każdym zawodnikiem pracuję indywidualnie. Jestem profesjonalnie dyskretny – nie musisz bać się, że stan Twojej formy poznają konkurenci – utrzymuję w tajemnicy moją wiedzę o zawodnikach dotyczącą ich metod przygotowania do lotu, pokonywania trasy, intensywności treningu, aktualnej kondycji  oraz wszelkie informacje, które dany zawodnik życzy sobie by pozostały tajne.

Zapraszam serdecznie do współpracy.