Zawody


Szanowni Organizatorzy Zawodów.

Tę ofertę kieruję do Was – zarówno do tych, którzy organizują zawody w lataniu  precyzyjnym, jak i rajdowym.

Dysponuję mapami całego kraju, więc jestem w stanie perfekcyjnie i profesjonalnie przygotować zawody w dowolnym miejscu w Polsce, o ile na to pozwoli budowa przestrzeni nad i wokół lotniska startu.

Przygotowując konkurencje, kładę nacisk przede wszystkim na dokładność i jakość tras oraz wszelkich materiałów niezbędnych do ich wykonania.

Zdaję sobie sprawę, że przy przygotowywaniu tras łatwo o banał lub przesadę, a granica pomiędzy tym co wykonalne, a niewykonalne jest bardzo wąska. Tworząc trasy wzbogacam je zatem o różne „niespodzianki”, pamiętając jednak o tym, by być blisko owej granicy, ale jej nie przekraczać. Oczywiście na życzenie organizatorów mogę dostosować poziom zawodów do ich oczekiwań.

Mam świadomość, iż nie tylko dokładność, jakość i poziom są najważniejsze. Aby „produkt” był doskonały, staram się być nieprzewidywalny w swojej pracy. Planowanie tras traktuję jak grę, w której zajmuję stanowisko gracza. Zawodnicy bardzo szybko uczą się chwytów route planner’a. Moja nieprzewidywalność powoduje, że zawodnicy czują dreszczyk emocji, nie wiedząc, czego się spodziewać, co w efekcie jest sporym dodatkiem do ich zadowolenia i satysfakcji.

Zapraszam serdecznie do współpracy.